Staj

Acil Yardım ve Afet Yönetimi Staj Programı;

Yaz stajlarını öğrenciler istediği ilde Devlet Hastanelerinde, Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde, AFAD (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı), 112 Acil Yardım İstasyonlarında ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüklerinde tamamlamışlardır.

Acil Yardım ve Afet Yönetimi bölümü öğrencilerinin mezun olabilmeleri için 1. Sınıf, 2. Sınıf ve 3. Sınıf yaz döneminde 20’şer iş günü olmak üzere toplam 60 iş günü staj eğitimini tamamlamaları gerekmektedir.

 

Ebelik Bölümü Staj Programı;

Yaz stajlarını öğrenciler istediği ilde Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde ve Sağlık Bakanlığı'na bağlı kurum ve  kuruluşlarda  yürütülmektedir. 

Bölümümüzde öğrenim gören öğrencilerimiz  2. sınıf sonunda yaz döneminde Staj 1 (20 iş günü) ve 3. sınıf sonunda yaz döneminde Staj 2 (20 iş günü) kapsamında staj yapmaktadırlar.

 

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Staj Programı;

Yaz stajlarını öğrenciler istediği ilde Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde, Sağlık Bakanlığı'na bağlı kurumlar ile Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Özel Rehabilitasyon Merkezlerinde yürütülmektedir.

Bölümümüzde öğrenim gören öğrencilerimiz  2. sınıf sonunda yaz döneminde Staj 1 (20 iş günü) ve 3. sınıf sonunda yaz döneminde Staj 2 (20 iş günü)  kapsamında staj yapmaktadırlar.

 

 

 

 

 

 

 

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Taşlıçiftlik Yerleşkesi, 60250 TOKAT / TÜRKİYE Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.